درباره ما

شبکه بلبرینگ ایران نامی آشنا و پرمعناست که در واقع گویای هدف بزرگی است که دنبال می کند. این شبکه حاصل همکاری جمعی از بزرگترین و سرشناس ترین واردکنندگان بلبرینگ ایران است که با هدف عرضه مستقیم بلبرینگ به مصرف کنندگان فعالیت می نماید. بنیان گذاران این شبکه با داشتن ده ها سال تجربه در زمینه واردات و عرضه بلبرینگ در ایران بر آن شدند تا با ایجاد زیرساخت های لازم، زمینه دسترسی صنعت گران و تولید کنندگان عزیز را به کالای اصل با مناسب ترین قیمت فراهم آورند.
این شبکه در نظر دارد با بهره گیری از تجربیات، امکانات و توانمندی های دست اندرکاران خود و همچنین استفاده از ارتباط مستقیم با تولید کنندگان برتر و صاحب نام جهان (SKF، FAG، Timken، Koyo، NTN،NSK و…) در جهت تامین هر چه بیشتر نیازهای بازار و خدمات هر چه بهتر به مشتریان عزیز تلاش نماید.
هم اکنون نیز این شبکه با در اختیار داشتن بزرگترین بانک آنلاین اطلاعات بلبرینگ در ایران افتخار دارد میزبان شما مشتریان گرامی باشد. امید است گامی باشد جهت ارائه خدمات شایسته تر و بهینه تر به همکاران، صنعتگران و تولید کنندگان میهن عزیزمان.

هدف از ایجاد شبکه بلبرینگ ایران:
در سال های اخیر با ورود بی رویه اجناس غیر اصل و بی کیفیت به کشور نیاز گسترده ای به وجود منبعی جامع جهت دسترسی به اطلاعات و قیمت انواع بلبرینگ ایجاد شده است. شبکه بلبرینگ ایران نیز با توجه به این نیاز و به منظور ایجاد بازاری شفاف جهت دسترسی به کالای اصل و با کیفیت به وجود آمده است.
کاربران شبکه بلبرینگ ایران می توانند با ارزیابی اطلاعات جامع و مشاهده قیمت ها برای انتخاب درست بلبرینگ های مورد نظر خود از طریق این شبکه اقدام کنند. این شبکه با ارائه طیف گسترده ای از معتبرترین برندهای بلبرینگ تلاش می کند تا نیازهای مشتریان را با قیمت های کاملا رقابتی و مناسب برآورده سازد