هولوگرام ضمانت اصالت کالاهولوگرام شبکه بلبرینگ ایران نشان دهنده ضمانت اصالت کالا می باشد. این ضمانت به خریداران این امکان را می دهد که در صورت مشاهده مغایرت کالای فروخته شده با کالای تحویلی و اصل نبودن آن، کالا را مرجوع نموده و وجه پرداختی خود را دریافت نمایند.

امروزه با ورود بی رویه اجناس غیر اصل به بازار کشور، مشکلات فراگیری در صنایع مختلف به وجود آمده است. بنا بر اطلاعات آماری، بلبرینگ ها و رولبرینگ ها یکی از مهمترین و پر مصرف ترین کالاهای مورد نیاز  صنایع می باشند. حال باید توجه داشت که ورود برینگ های غیر اصلی هر ساله بار مالی سنگینی را بر صنایع کشورمان اعم از ارزی و ریالی تحمیل می کند. این هزینه ها علاوه بر هزینه تعویض و خرید برینگ جایگزین، شامل هزینه لوازم جانبی و سخت افزار های دیگر مرتبط با برینگ نیز می شود که ممکن است در اثر خرابی زودهنگام برینگ، آنها نیز صدمه ببینند. همچنین هزینه تعطیلی بخشی از خط تولید و راه اندازی مجدد آن، زمان و نیروی انسانی را نیز باید به این هزینه ها اضافه کرد. در نهایت وفور عرضه جنس غیر اصل در بازار، منجر به شکل گیری فضای بی اعتمادی بین مصرف کنندگان و فروشندگان شده است.

از این رو مجموعه شبکه بلبرینگ ایران جهت اعتمادسازی و فراهم کردن شرایط خرید مطمئن، کلیه برینگ های با برند غیر چینی خود را با هولوگرام منقش به لوگوی شبکه بلبرینگ ایران به فروش می رساند که نشان دهنده ضمانت اصالت آنها می باشد. شرایط ضمانت اصالت شبکه بلبرینگ ایران به شرح زیر می باشد:
  • در صورت مغایرت کالای ارسالی با کالای سفارش داده شده و غیر اصل بودن آن، کالای ارسالی با هزینه مجموعه شبکه بلبرینگ ایران مرجوع خواهد شد و کل مبلغ پرداختی عودت می گردد. خریدار حداکثر می تواند تا 48 ساعت پس از تحویل کالا نسبت به ارجاع کالا اقدام نماید.
  • برینگ هایی که از حالت آکبند خارج شده اند شامل ضمانت نمی باشند.
  • تنها محصولاتی که مستقیما از طریق شبکه بلبرینگ ایران به فروش می رسند شامل ضمانت اصالت می باشند.

اشتراک مطلب در :     |     |     |  

                              
    تمام حقوق مادی و معنوی این اثر برای شبکه بلبرینگ ایران محفوظ می باشد.