دوره های آموزش تخصصی بلبرینگ

با رقابتی تر شدن فضای اقتصاد جهانی در سال های اخیر، اغلب شرکت ها و صنایع برای بقای خود، ملزم به افزایش بهره وری و سودآوری خود می باشند. از جمله گزینه های مطرح در این خصوص، می توان به کاهش هزینه های تولید اشاره کرد که همواره جزء اهداف صنایع مختلف بوده است. یکی از راهکارهای کاهش هزینه های تولید، نگهداری مناسب از تجهیزات سایت تولیدی و افزایش عمر مفید آن ها می باشد.دوره آموزشی بلبرینگ

بیرینگ ها (بلبرینگ ها، رولر بیرینگ ها، ژورنال بیرینگ ها، بیرینگ های خطی و ...) جزء پرکاربردترین قطعات مکانیکی مورد استفاده در ماشین آلات و صنایع مختلف می باشند و داشن شناخت کافی در زمینه مباحث مطرح در حوزه بیرینگ ها، تأثیر قابل توجهی در استفاده بهینه از این بیرینگ ها و کاهش هزینه های صنایع مختلف خواهد داشت.

متأسفانه با وجود حضور نیروی کار متخصص و تحصیل کرده در کارخانجات مختلف کشور، شاهد عدم تسلط کافی این صنایع بر حوزه های مختلف بیرینگ ها از قبیل تأمین، انبارداری، نصب، نگهداری و تعویض بیرینگ ها می باشیم که این امر، در طی سال های گذشته آسیب های اقتصادی متعددی را برای صنایع مختلف کشور ایجاد نموده است. طی بررسی وضعیت صنایع مختلف توسط کارشناسان شبکه بلبرینگ ایران، یکی از علل آسیب های جاری، عدم آموزش تخصصی پرسنل شرکت ها در حوزه بیرینگ می باشد.

با توجه به مطالب ذکر شده و در راستای خدمت رسانی و رفع نیاز صنایع و کارخانجات مختلف کشور، دپارتمان آموزش شبکه بلبرینگ ایران، اقدام به برگزاری دوره های آموزش تخصصی حوزه بیرینگ در تهران و یا محل شرکت های متقاضی می نماید. این دوره ها در قالب های مختلف و با سر فصل های متنوع ارائه می گردند و مخاطبین محرم می توانند مطابق اهداف و علایق خود، هر یک از دوره های زیر را انتخاب نمایند.

همچنین شبکه بلبرینگ ایران آمادگی دارد تا برای اولین بار در کشور، دوره های تخصصی بیرینگ را متناسب با خط تولید و نیازهای ویژه هر یک از شرکتهای متقاضی، شخصی سازی نماید. شایان ذکر است که علاوه بر برگزاری دوره های مرتبط با بیرینگ، دپارتمان آموزش شبکه بلبرینگ ایران، دوره های تخصصی مرتبط با مباحث مکانیک شکست و خستگی در قطعات صنعتی را نیز برگزار می نماید.

جهت مشاهده اطلاعات دوره های تخصصی بیرینگ به کاتالوگ زیر مراجعه نمایید. همچنین درصورت نیاز می توانید با تماس با دفتر شبکه بلبرینگ ایران، نسبت به دریافت کاتالوگ چاپی و اطلاعات تکمیلی اقدام نمایید.

کاتالوگ آموزش شبکه بلبرینگ
دوره بلبرینگ                    دوره آموزش بلبرینگ

تمامی حقوق این وبسایت مربوط به شبکه بلبرینگ ایران میباشد. 2016-2014 ©
طراحی و توسعه توسط : پارسی وب
شبکه بلبرینگ ایرانطراحی و برنامه نویسی وبسایت و موبایلبزرگترین فروشگاه لوازم جانبیثمین بلبرینگاسطوره سازان آسمانشرکت رایان سازهشرکت گئوماتایمپلنتاتوباردرب اتومات